Digitálna kanvica Buckingham

In stock
SKU
21040-70
Final Price €83.99

Chutné čaje ako napríklad zelený alebo biely sú najlepšie po sparení nižšou teplotou, káva dostane skutočnú chuť, pokiaľ ju zalejete vodou s telotou 90 °C a čierne čaje potrebujú vriacu vodu, aby získali tu najlahodnejšiu chuť. Táto rýchlovarná kanvica Buckingham má digitálne nastavenie teploty, ktoré vám umožní nastaviť tu správnu teplotu pre každý nápoj.

Digitálna kanvica Buckingham má funkciu tichého varu, vďaka ktorej je príprava až o 75 % tichšia* ako u bežnej rýchlovarnej kanvice. To je ideálne pre ranné vtáčatá alebo nočné sovy, ktorí nechcú prebudiť rodinu počas prípravy teplého nápoja. Vďaka svojmu objemu 1.7 l je dostatočne veľká na uvarenie 6 nápojov súčasne. Je to tak ideálna voľba pre väčšie domácnosti alebo kancelárie.

Kanvica má tiež zdokonalenú nálevku na prevenciu pred rozliatim horúcej vody na ruky alebo kuchynskú linku. Vďaka zabudovanému úložnému priestoru na kábel je kanvica vždy usporiadaná, aj keď ju nepoužívate.

Final Price €83.99

Documents & Support

User Manuals

User Manual

Product Registration & Warranty


Register your Product

Register your product to benefit from an extended warranty on top of our standard manufacturer warranty as well as access to exclusive content.


Warranty Information

We will repair or replace products that are defective within the warranty period where the product is used and maintained in accordance with the instructions. Spare parts for this product are covered by a one year guarantee. Your statutory rights are not affected.

Technical Specifications

Model Number
21040-70
Colour
Brushed Stainless Steel
Total Capacity
1.7 Litres
Perfect Pour Spout
Yes
Quiet Boil
Yes
Rapid Boil Zone
No

FAQs

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions