Rýchlovarná kanvica Elegance

In stock
SKU
23830-70
Final Price €119.99

Táto elegantná a moderná rýchlovarná kanvica privedie vašu kuchyňu k dokonalosti. Či už sa jedná o váš prvý dom alebo štýlový apartmán v centre mesta, intenzívna čierna farba, lesklá strieborná a sklenené zrkadlové okienka mu dodajú sofistikovaný a módny vzhľad.

Aký spotrebič používate v kuchyni najviac? Tipujeme, že práve rýchlovarnú kanvicu - koniec koncov, kto si nechce vychutnať lahodnú šálku čaju, rýchlu kávu alebo instantnú horúcu čokoládu? Či už pijete kávu s kofeínom alebo bez neho alebo si skôr vychutnáte ovocný alebo zelený čaj, rýchlovarná kanvica Elegance vám pomôže sa cítiť uvoľnene, zatiaľ čo pridá vašej kuchyni unikátny vzhľad.

A pre tie dni, keď si potrebujete odpočinúť a potrebujete rýchlu šálku čaju, zatlačte tlačidlo zapnutia a nechajte sa unášať modrým podsvietením, ktoré vytvára perfektnú atmosféru, ideálnu pre kľudný a pohodový odpočinok.

Final Price €119.99

Documents & Support

User Manuals

User Manual

Product Registration & Warranty


Register your Product

Register your product to benefit from an extended warranty on top of our standard manufacturer warranty as well as access to exclusive content.


Warranty Information

We will repair or replace products that are defective within the warranty period where the product is used and maintained in accordance with the instructions. Spare parts for this product are covered by a one year guarantee. Your statutory rights are not affected.

Technical Specifications

Model Number
23830-70
Colour
Glass
Total Capacity
1.7 Litres
Perfect Pour Spout
No
Quiet Boil
No
Rapid Boil Zone
No

FAQs

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions